۷ مشکل رایج مدیران کارگاه CNC و دلیل آن + پیشنهاد راه حل cnc چوب | آرتكم artcam

  امروز شمسی

  عضویت در گروه تلگرام ircnc  عضویت در گروه تلگرام ircnc   فروشگاه فایل cnc  فروشگاه فایل cnc   محصولات  محصولات   صفحه اول  صفحه اول  

  خبرهای برگزيده

  آخرين اخبار
  پربيننده ترين اخبار


  ارسال خبر به ما : چاپ

مدیریت cnc
۷ مشکل رایج مدیران کارگاه CNC و دلیل آن + پیشنهاد راه حل

کارمند خوب پیدا نمی‌شود؟

  

۷ مشکل رایج مدیران کارگاه CNC و دلیل آن

 +

 پیشنهاد راه حل


کارمند خوب پیدا نمی‌شود مشکل از آنجاست که مهارت کافی در استخدام نداریم. البته منظور ما این نیست که استخدام کار بسیار راحتی است. کار سخت است ولی امکان‌پذیر است.

توصیه ircnc.com : سخت ترین و مهمترین کار هر مدیر استخدام است. طراح و اپراتور cnc میتواند یک کارگاه را به اوج برساند و یا به زمین بزند. در استخدام خیلی وسواس داشته باشید و برای آموزش و خلاقیت نیروهایتان وقت بگذارید.

نکته مهم : به پیشنهادات پرسنل بها بدهید و آنها را در سود پیشنهادشان سهیم کنید.


هیچکس کار را مثل خود آدم انجام نمی‌دهد باید در «واگذاری کارها» مهارت بیشتری کسب کنیم. واگذاری قابل یادگیری است و نکات فراوانی دارد که باید رعایت کنیم تا کارمندان کار را به خوبی انجام دهند.

توصیه ircnc.com : کارهایی را که واگذار میکنید ؛ همراه با آموزش کامل باشد. البته باید حق اشتباه پرسنل را بپذیرید.اگر من نباشم کارمندان کار نمی‌کنند انگیزه دادن به کارمندان را بلد نیستیم. اگر رهبر خوبی باشیم و مدام به کارمندان انگیزه بدهیم کارها به خوبی انجام خواهند شد.

توصیه ircnc.com : من یک قانون در کارم دارم. تجربه ای که از مدیریت ولایی آموخته ام :

پرسنل باید به عشق شما کار کنند ؛ نه از ترس تان.


پیشنهاد : مقاله "چارت سازماني كارگاه cnc دار" را هم بخوانید.اگر به کارمندان آزادی و اختیار می‌دهیم سوءاستفاده می‌کنند مشکل از آنجاست که هیچ سیستمی برای سنجش عملکرد کارکنان نداریم. اگر عملکرد کارکنان با معیارهای عددی سنجیده شود امکان سوء استفاده از بین می‌رود.

توصیه ircnc.com : پرونده ی پرسنلی درست کنید و دقیقا به نیروهایتان اعلام کنید که از آنها چه میخواهید. مثلا اگر از طراحتان هر روز یک طرح میخواهید به او اعلام کنید و در ازای بیشترش پاداش در نظر بگیرید.

وقتی معیار مشخصی وجود ندارد یعنی همه هم خوب کار میکنند و هم بد.آنقدر سرم شلوغ است که فرصت بازاریابی و تبلیغات ندارم مدیریت زمان ضعیفی داریم و همچنین کارها را به اندازه کافی واگذار نمی‌کنیم.

توصیه ircnc.com : کارهاییکه هفته ی گذشته انجام داده اید را بنویسید. اگر سخت است کارهای هفته ی جاری را بنویسید.

کارها را به سه دسته تقسیم کنید : (ارزشمند ؛ بی ارزش ؛ قابل واگذاری)

آخر هر هفته همین کار را در 10 دقیقه تکرار کنید.شرایط اقتصادی خوب نیست و نمی‌توان کاری کرد به اندازه کافی بر بازاریابی و تبلیغات تمرکز نکرده‌ایم. با شنیدن کلمه بازاریابی بلافاصله به فکر بیل‌بورد و تبلیغات چند میلیونی نیفتید. راه‌های بسیار ارزانی وجود دارد که می‌تواند مشتریان زیادی ایجاد کند.

توصیه ircnc.com : همراه با همکارانتان ایده های بازاریابی cnc را بررسی نمائید.

کارهای زیادی هستند که دستی تولید میشوند و به cnc شما نیاز دارند؛ ولی به فکر کسی نرسیده است.

کارگاه های زیادی هستند که شما را نمیشناسند.

بازارهای مصرفی که به تولیدات شما علاقمندند.رقیبان نمی‌گذارند فروش خوبی داشته باشیم مشکل از آنجاست که استراتژی ندارید یا حداقل استراتژی مناسبی ندارید. آنقدر در کارهای روزانه غرق شده‌اید که دیدگاه بلندمدت را از دست داده‌اید.

توصیه ircnc.com : همین الان اهداف و برنامه های خود را مکتوب کنید؛
زمان بندی کنید؛
و طرح گام به گام داشته باشید.

 شماره خبر : 290    مشاهده : 2822    انتشار : 21/1/1395        آرشيو آموزش طراحی و کار cnc         آرشيو همه اخبار


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

ircnc.com

جهت ارتباط با www.ircnc.com به 09132079683 پيامك بزنيد

برنامه نويسی : اصفهان هاست